בלוגים מקצועיים
blogim.jimdo.com

מומלץ ברשת

YNET

MAKO

NANA10

גיא גלבויז

הובלות דירה

למה את צריכה הובלות דירה? אם ענית כן לכמה מהשאלות הבאות זה סימן שאת כנראה צריכה הובלות! האם את מתכננת מעבר דירה בקרוב? האם יש לך דברים כמו מקרר ותנור להעביר? האם יש לך חפצים רבים מידי ולא הכל נכנס לאוטו? האם הדירה החדשה גדולה יותר מהקודמת?

 

מהניסיון שלי אם את חושבת שיהיה לנכון להשתמש באנשי הובלות דירה בשביל המעבר כדאי מאד לבקר באתר אינטרנט של הובלה כדי להתעדכן במחירים ובשירותים הנכללים במעבר דירה מקצועי. מעברי דירה זה בדרך כלל דבר לא זול, בטח הוצאת כבר לא מעט כסף על בטחונות או על הדירה עצמה ועכשיו להוציא עוד מאות שקלים על הובלות יכול להיות מתסכל אך כולם צריכים לעשות את זה בשלב כזה או אחר. בהמשך הבלוג תוכלי לקרוא הובלה עצמית, אם את בוחרת לעשות הובלה עצמית זה ידרוש לפחות מישהו נוסף כדי לעזור לך עם החפצים היותר כבדים.

 יש הרבה בעלי מקצוע שעובדים בתחום הובלות ומומלץ להתייעץ איתם לפני שעושים מעבר. אם תרצי בכך תוכלי לנסות לבצע הובלה עצמית שעושים על ידי שכירת משאית בגודל מתאים והעברת הציוד בעצמך. בשביל כך תצטרכי עזרה של אדם נוסף או אפילו יותר כדי להעביר את הציוד הכבד. עוד מידע בנושא הובלה עצמית יש כאן: כתבה בנושא הובלה עצמית מעניינת מאד. כדאי תמיד שיהיה לך בפנקס אנשי הקשר ובעלי מקצוע  שלך מספר טלפון של הובלות בהם  השתמשת בעבר שהיית מרוצה מעבודתם מבחינת עמידה בלוח זמנית, יעילות וזריזות. מומלץ לשמור את המספר טלפון לשימושים עתידיים. שיטה זו היא יעילה מאד במיוחד כאשר את צריכה הובלות או הובלות דירה בצורה דחופה כי הובלות זה לא דבר פשוט ויהיה קשה מאד למצוא מישהו שאפשר באמת לסמוך עליו בעיניים עצומות ברגע אחרון. למקרים הדחופים האלה כדאי מאד להיעזר באיזשהו פנקס שאת שומרת בתוכו את מספרי הטלפון של בעלי המקצוע האלה